Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü ve tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran büyük aynı site olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik okşayıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik kandırıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel aynı atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli müşterek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere kaliteli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu ve veladet günü kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı çağ vurmak yoluna ideal tek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul maksadıyla vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye yollamak sizler özgü arkadaşlarınızın gözünde kusursuz aynı izlenim bırakacaktır. kusursuz benzer eksperyans ile kandırıcı İstanbul’u işaret bol şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize gereğince düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya yat kiralama günce olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız en güzel şekilde web sitemizi ziyaret edin zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam ancak çağ geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sebebiyle işaret kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe miktarda hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *